تبلیغات
Susa Web Tools
اللهم احفظ سیدنا و قائدنا الامام خامنه ای - مسئولینی که گوش بدهکار به گلایه‌های رهبر انقلاب ندارند
اللهم احفظ سیدنا و قائدنا الامام خامنه ای
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 8 فروردین 1391 توسط sajjad marandi
دستش را می‌کشد به ریش پرفسوریش که تازگی کمی جو گندمی شده و می‌گوید: «بخدا وضع مملکت سفید کرده این ریش ما رو، اینطوری نبودم من دکتر جان! بودم؟!» توی دلم می‌گویم: انصافا خیلی مرتب کار کرده‌ای روی این ریش و سبیل!!

همینطور که پشت فرمان است، چانه‌اش را می‌آورد بالا، توی آینه نگاهی به اینور و آنور ریشش می‌اندازد و می‌زند دنده چهار و می‌گوید: «بخدا صبح تا شب غصه مملکت را میخوریم!» ماشین شتاب می‌گیرد و می‌چسبم به صندلی... می‌گفت دیروز توی یک جلسه خصوصی چهار پنج نفری بوده که فلان کاندیدا که از نماینده‌های دور قبل است، ترتیب داده بود.

می‌گفت آقای کاندیدا همان اول همه را شیرفهم کرد که بخاطر پول نیامده؛ چون می‌گفته «من اینقدر بدست آورده‌‌ام و دارم که اگر پشت سر هم اسکناس دوهزار تومانی بسوزانم تا عمرم تمام شود بچه‌های من هم می‌توانند بسوزانند و همینطور تا چند نسل اسکناس داریم!!» توی دلم می‌گویم ای بر پدر مملکت که ریش این آدمها و دور و بری‌هایشان را از غصه سفید کرده! (جایی خواندم صادق هدایت گفته که فحش دادن باعث تعادل می‌شود!) و باز توی دلم می‌گویم لابد آقای کاندیدا، میهمانان جلسه را هم با معیار التزامشان به تقوای الهی انتخاب و دعوت کرده بوده.

بچه بودم ولی یادم هست که توی محل ما یک پلاکارد انتخاباتی زده بودند که رویش نوشته بود «نماینده درد آشنای مردم در مجلس شورای اسلامی...» یادم نیست مال کدام دوره بود ولی زمان جنگ بود. دهه شصت بود. امروز دهه نود است و درد، دیگر آشنایی ندارد انگار. دارم یقین می‌کنم که دهه شصت که تمام شد درد آشنایان هم تمام شدند. چه می‌دانم شاید هم درد آشنا بودن دیگر کلاس نداشته باشد!

آیا جوانمردی در میان این آقایان نیست که حاضر باشد لااقل خودش را اینطور معرفی کند و بگذارد دل ما لااقل الکی شاد بشود؟ این روزها هر از چند گاهی کارت ویزیت‌های چهار رنگ و براق تبلیغاتی که پشت و رویشان خبر از مدارج تحصیلی و سمت‌های مختلف کاندیدای مربوطه می‌دهند، بدستم می‌رسند و دقیق نگاهشان می‌کنم اما روی هیچکدامشان یک سطر آشنایی با درد به چشمم نمی‌خورد.

عکس مربوطه هم که... ! اما درد آشنایی پیشکش، اینکه کاندیدای مجلس شورای اسلامی در محفل خصوصی سخن از سوزاندن اسکناس‌هایی رانده باشد که تمامی ندارند، خبر خوبی نیست و دل آدم را آشوب می‌کند. هر چند این برای ما که اسکالپل این انقلاب باشیم بشارت است!

امام خامنه‌ای (روحی فداه) سالها پیش ما را خبر داده از اینکه هرگاه خواص جامعه اسلامی در برابر مقام و چرب و شیرین دنیا بلغزند، حسین بن علی (ع) به مسلخ کربلا خواهد رفت. گاهی فساد را فقط خون رسوا می‌کند، خون! دیروز وقتی با چند ساعت تأخیر به خطبه‌های نماز جمعه گوش ‌میدادم، باز هم فراز آشنای گله گذاری رهبر معظم انقلاب (زید عزه) از «گرایش برخی مسئولان به دنیا طلبی، مادی گرایی، ثروت، تجمل، تشریفات و اشرافی‌گری» بود و گوش‌هایی که می‌دانیم و می‌دانید که باز بدهکار نیستند. قصد نوشتن تحلیل و تفسیر ندارم.

گله‌ای هم از مسئولین ندارم. چه گله‌ای؟! بساط شهوت «قناطیر المقنطرة من الذهب و الفضة» را سکرات موت در هم خواهد پیچید و بر باد خواهد داد. این موت خیلی نزدیک است؛ برای همه. اگر مسئولین به روز قیامت ایمان هم نداشته باشند، انما نوعدون لواقع! روز قیامت هست و خواهد رسید.

گله‌گذاری من بعنوان یک وبلاگنویس بی‌مقدار، از دست‌هایی است که در کارند یا در خوابند تا راه برای گرفتن مسئولیت برای عده‌ای که در برابر چرب و شیرین دنیا لغزیده‌اند، همچنان گشوده‌ بماند. آخر آقایان! مگر قرار نبود چه امام (ره) در میان ما باشد و چه نباشد، نگذارید انقلاب بدست نا اهلان و نا محرمان بیفتد؟ یقین بدانید اگر به همین روش راه بپوئید، ما برای اصلاح امت جد حسین (ع) مثل حسین (ع) به کربلا خواهیم رفت.

این را امام ما به ما خبر داده و ما شکی در آن نداریم. اما شما هم شک نداشته باشید که بخاطر عمل نکردنتان به وصیت امام (ره) به اندازه اهل دنیا و طماعان ثروت و مقام و ریاست به عذاب الهی گرفتار خواهید شد.

اللهم نبهنا من نومة الغافلین.

درباره سنگر

کاش می شد بچه ها را جمع کرد
سنگر آن روز ها را گرم کرد
*****************
کاش می شد بار دیگر جبهه رفت
مشق جنگی کرد و تیری خورد و رفت

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارد چگونه از دنیا بروید ؟


رزمنده ها
وصیت نامه شهدا
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد رزمنده ها : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
لوگوی رفقای بی ادعا
سایت مراجع تقلید

 آیت الله سید علی خامنه ای (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جواد تبریزی (رحمة الله علیه)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله محمد تقی بهجت (رحمة الله علیه‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله نوری همدانی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله لطف الله صافی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله ناصر مکارم شیرازی (مد ظله العالی‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله فاضل لنکرانی (رحمة الله علیه)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله سید علی سیستانی (مد ظله العالی)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله وحید خراسانی (مد ظله العالی ‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جوادی آملی (مد ظله العالی ‌)
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 آیت الله جعفر سبحانی (مد ظله العالی)

جهت دریافت كد لوگوی مراجع كلیك كنید
WeblogSkin


 
قالب وبلاگ